TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE PRO PROGRAM SOCIÁLNÍ PREVENCE / Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

FirmaMost k naději, z.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 26 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Úvazek: 1,0
Nástup: dle dohody
Pracoviště: Liberec

Náplň práce:

Náplní práce je přímá práce s lidmi, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo kteří se do takové situace již dostali. Terénní pracovník pracuje v přirozeném prostředí klientů, pracuje s klienty "na ulici", chodí do squatů, apod. Pracovníci programu pomáhají klientům se zlepšením jejich sociální situace (hledání zaměstnání, bydlení, řešení finanční situace, …)

Požadujeme:

- věk min. 21 let
- kvalifikace: min. SŠ s maturitou
- kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání)
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- schopnost práce v týmu
- základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
- čistý trestní rejstřík
- vyjasněný postoj vůči drogám

Nabízíme:

- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- zajímavou práci v dynamickém týmu
- týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- 30 dní dovolené
Finanční ohodnocení:
- platové ohodnocení min. 26 500 Kč - odvíjí se od dosaženého vzdělání a let praxe
Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete co nejdříve výše požadované dokumenty na email: [email protected].

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Felberova 256/11, Liberec, 46001, Česko
mzda, plat (hrubý):od 26 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Most k naději, z.s., IČ: 63125137
datum zveřejnění nabídky práce:19. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lubomír Brůžek DiS.
telefon:702 247 846
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Most k naději u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 26 500 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Felberova 256/11, Liberec, 46001, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.